ההרשמה לסדנא זו נסגרה, הנכם מוזמנים לעקוב אחריי ברשתות החברתיות שם אפרסם סדנאות נוספות

סדנת האוטומציה הקרובה עומדת להיפתח בקרוב. זוהי סדנת אוטומציה קצרה לאותם אנשי בדיקות ידניות אשר מעוניינים להרחיב את יכולותיהם או לאותם אנשים שלא מהתחום (אך עונים על הדרישות) ומעוניינים לראות מה זה בדיקות אוטומטיות.

היכן ומתי יתקיים המחזור הבא של הסדנא ?
הסדנא תתקיים בקריית עתידים בתל אביב (מיקום מדוייק יימסר למועמדים שהתקבלו), ביום שלישי, בתאריך 28/6/2016, בשעה 17:30. הסדנא תארך כ-3 שעות.

מי מתאים להירשם לסדנא ?
שימו לב !!! אין הכרח לדעת שפת תכנות בעבודה עם RedwoodHQ , למעשה כל אחד שיש ברשותו מחשב נייד מוזמן להירשם

מהי כמות המשתתפים ?
אני שמח לבשר כי הצלחתי לארגן מקום מפגש גדול יותר שיכול להכיל עד 20 אנשים

מה תקבלו מהמפגש הזה ?
נתחיל מהתקנת סביבת העבודה על המחשבים האישיים, נבין מהו למעשה Selenium WebDriver ונלמד כיצד הוא משתלב בתוך סביבת ה-RedwoodHQ , נלמד כיצד ניתן לפתוח דפדפן, אליו אח"כ נשלח פקודות כמו ניווט לאתרים, ריענון הדף וכו'. בשלב הבא נראה כיצד RedwoodHQ מצליח לזהות אלמנטים באתר ואלו פעולות הוא יודע לבצע עליהם. לסיום נכתוב תוכנית מסכמת שתבצע בדיקות אוטומטיות על אתרים פופלריים ...

מהי העלות ?
כלום, גורנישט, נאדה. קיום סדנא זו כמו כל שאר הסדנאות שאני מקיים נערכות כתרומה לקהילת הבודקים.

איך נרשמים ?
פשוט מאוד, מלאו את הפרטים שלכם בטופס המקוון מצד שמאל לשורות אלו ורשמו בקצרה מהו הרקע המקצועי שלכם, זאת בכדיי שאוכל ליצור קבוצות הומוגניות של תלמידים מבחינת יכולות קידוד, טכנולוגיות וכו'.

מה עם כל אלו שלא הצליחו להיכנס לסדנא הנוכחית ?
מכיוון שהביקוש למפגשים מאוד גדול ומספר המקומות מוגבל, אאלץ לערוך הגרלה מבין הנרשמים, אבל מה ? הסדנאות נערכות כל הזמן, אני פועל במתכונת של פתיחת סדנא אחת לחודש, כך שחשוב לעקוב אחר העידכונים.

בקרוב אפרסם מידע רלוונטי אודות סדנאות נוספות שיפתחו בעתיד